PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=196416}

Na psa urok

The Shaggy Dog
5,7 9 192
oceny
5,7 10 1 9192
4,3 3
oceny krytyków
Na psa urok
powrót do forum filmu Na psa urok

Kolejny...

ocenił(a) film na 1

Kolejny idiotyczny film Briana Robbinsa. Jak ten człowiek śmie nazywać siebie reżyserem. Smiech na sali

ocenił(a) film na 8
Zandarm

wyluzuj, to jest film familijny dla dzieci, czego sie spodziewasz porywajacego arcydziela? ja uwazam ze film jest zabawny i pogodny czyli taki jaki powinien byc film przeznaczony dla najmlodszych.

ocenił(a) film na 1
dorota_61

Moze i tak, ale Brian robi tylko takie filmy....nie ma za grosz talentu

ocenił(a) film na 8
Zandarm

Skąd ta opinia? A co już nie można mieć talentu do filmów familijnych?
Dobry reżyser to taki, który zajmuje tylko dramatami? Nonsens.

ocenił(a) film na 7
Lellandra

Dla mnie ten film jest dobry, ale nic poza tym. Obejrzałam go tylko i wyłącznie ze względu na Robert Downey Jr xD i na nim sie nie zawiodłam.

Lellandra

To tak, jakby mieć pretensje do Leslie Nielsena, że jest beztalenciem, bo gra tylko w głupkowatych komedyjkach, a nie spróbuje swoich sił w jakimś łzawym dramcie, gdzie jego filmowa żona umiera na raka. Takie ma emploi i nic na to nie poradzimy:-)

dorota_61

film familijny jak sama nazwa wskazuję jest przeznaczony dla dzieci młodziży i dorosłych a ten film na pewno nie jest takowym

ocenił(a) film na 6
Zandarm

w porównaniu do Norbita , Na psa urok jest całkiem śmieszny

ocenił(a) film na 8
Zandarm

film bardzo fajny. zabawny, miejscami uroczy. moją ocenę mąci jedynie fakt, że zmuszona byłam oglądać go z dubbingiem.

ocenił(a) film na 8
antygrafik

Interesujące, że nie jest, bo oglądaliśmy go dzisiaj z hbo od w grupce 8, 15, 20, i 42 lata i jakoś każdy się śmiał miejscami, wiadomo że głównie pod dzieci jest robiony, ale to nie znaczy że nie można obejrzeć i się pośmiać.
Wąż w duecie z Małpą byli dla mnie bardzo śmieszni :)

Odnośnie jeszcze kina familijnego - to jest kilka podtypów, ten to typowo bajkowe-fantasy, są też sportowe i inne...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones