Kristin DavisI

Kristin Landen Davis

7,3
4 013 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kristin Davis

Taka cudowna postać... Jak na swoj wiek jest poprostu boska. Przeciez jak się patrzy na nią to 30 latek wydaje sie górna granica, a tu urodzona w latach '65. Stanowczo daje 9/10, choć przyznam, że nie znam jej gry aktorskiej (widzialem tylko Shaggy Dog - i tam właśnie pomyślałem, ze to przepiękna aktorka)

dobra schodze na ziemie
pozdrawiam wszystkich
dawidek:)

dawidek1990

cudowna w 'Seksie w wielkim mieście' :)
to właśnie ją lubię z nich najbardziej :DD

oluskaa

ja tez ; > najzabawniejsza... ;):):):):)

użytkownik usunięty
Bounty

I najładniejsza :D

dawidek1990

najśliczniejsza, najbardziej urocza, rozczulająca, urzekająca! magiczna kobitka, dla niej mogłabym pomyśleć o zmianie orientacji :D

Dzieciaak

ale nie dla psa kiełbasa ;p zostaw ocenianie aktorek facetom.

makintosz

faktycznie jest piękną kobietą, najlepszą z SWWM.
ale aktorstwo średnie, dla mnie tylko w "seksie..." pokazała umiejętności.

dawidek1990

no ale dziwią mnie takie posty. przecież ona musi wyglądac jak najlepiej, żeby dostawac role. pracuje nad nią sztab ludzi, albo co chwila odwiedza kosmetyczki i pewnie chirurgów medycyny estetycznej no bo, taka prawda. od długiego czasu przecież malują ją do filmów/seriali i chocby stosowała najlepsze kremy przeciwzmarszczkowe i maseczki itd itp to skóra się jej bedzie starzec (polecam spojrzec na Kate Winslet, która jak narazie widac, że się nie poprawia), dlatego jej czoło oraz okolicze oczu wnioskuję, że było tu coś wstrzykiwane, ale raczej nie botox. Mimo to, do jej figury się nie da doczepic, ale każda z nas , gdyby miała tyle kasy, byłaby bardzo dobrze opłacaną aktorką, to mogłaby sobie pozwolic na siłownię/trenera, na dietetyka, chirurga, czy kosmetyczkę oraz fryzjera i bardzo dobre kosmetyki opóźniające proces starzenia się. gdyby każda z nas miała taką opiekę jak ona,też babki wyglądały by bardzo dobrze w jej wieku.

Eryniae

a i nie piszę tego z zawiści, bo też uważam, że wygląda super i jest bardzo ładna, ale nie zapominajmy, że ona może i korzysta z medecyny estetycznej i najlepszych kosmetyków.

dawidek1990

65 ....... no fckin' way

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones