Shawn Pyfrom

Shawn Caminiti Pyfrom

7,4
541 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shawn Pyfrom

Pytam, bo gdy chciał w filmie pocałować tamtego chłopaka robił to namiętnie.....:/

Mrs__Smith

Może po prostu jest dobrym aktorem.Nic nie wiadomo żeby był gejem

Mrs__Smith

Niestety, sprawdziłem w necie i wyszło na to, że jest 100% hetero... Szkoda chłopaka, ale nic -- ładniutki jest i tak.

Rysiek

Mrs__Smith

Taaa... A ja znam kilku aktorów-gejów, którzy w rolach hetero wypadają BARDZO przekonująco.

użytkownik usunięty
thornhill

Rysiek, czemu niestety , że jest hetero ? A ty jesteś homo ? Ja tam nic nie mam do jednych ani drugich, ale dziwnie to napisałeś. Pozdrawiam !

thornhill

no racja niezly z niego towar... Szkoda ze nie jest homo :(

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Mrs__Smith

No w sumie scenki zagrane wyśmienicie;)
Pozdrawiam:D

kada007

może po prostu to lubi...ja też duzo rzeczy lubię..

brunet

To, że tak genialnie zagrał, może świadczyć o tym, że jest znakomitym aktorem. O tym nikt nie pomyślał?:P

Little_My

No i znów ta polska mentalność... Dla tego właśnie polscy aktorzy nie chcą grać gejów w filmach, a już wogóle to się całować... Ludzie to jest aktor wiecie wogóle co to znaczy?!?!?!?!?!

GIT

Moim zdaniem większość facetów, nawet będąc aktorami nie całowało by się z innym gościem. Tymbardziej jak ma 20 lat i jest hetero, to trudno mu powinno być całować innego chłopaka. Co z tego że jest aktorem, to nie znaczy że musi wszystko robić co mu każą, ja bym czuł obrzydzenie całujać innego kolesia. I będąc aktorem albo starałbym się uniknać tej sceny, ale kazał ją kręcic tak żeby nie było widać samego zetknięcia ust, napewno nie zrobiłbym tego tak namiętnie. Do homoseksualistów nic nie mam, jednak sam i napewno większosć moich hetero znajomych by takiej sceny nie zagrała tak wiarygodnie.

MikeXP

Czyli jest świetnym aktorem !!! Miał amse trudnych scen do zagrania. Myślę, ze jego rola była najtrudniejsza z ról drugoplanowych. W 2004 pojawiły się pogłoski o tym, że jest gejem... no ale nie wiadomo nic dokładnie, prawde zna tylko on sam. Może kiedys przyzna się, ze jest homo, może nie. Jak ktos zauważył: "ach ta polska mentalność...". Zamierzam wyjechac kiedys do Wielkiej Brytanii. Nie zabrzmi to zbyt dobrze ale nie za bardzo przepadam za Polska chociaż tu sie urodziłem i jesli tylko pojawi się możliwosc to biorę nogi za pas i wyjeżdzam. Chyba, że zostanie wprowadzonych wiele zmian ale wątpie ... :/ a co do Andrew to bardzo go lubie mimo tego co zrobił Bree :) Shawn tez jest swietny, szkoda, ze nie znam innych filmów z nim. A ten aktor co gra Justina, chłopaka Andrew, grał jeszcze w dwóch filmach geja. Czyżby przypadek ?:) Shawn w życiu prywatnym pasował by mi jako gej ;)

somebody_2

znalazłem fajną stronkę o nim. Niestety tez po angielsku ale jak ktos chce to zrozumie ;) jest sporo fajnych fotek (głównie z "Gotowych na wszystko"). Oto ona: http://www.geocities.com/andrewvandkamp/ [www.geocities.com/andre...]

somebody_2

Super ta stronka.A Shawn nie jest gejem
http://tvdramas.about.com/od/desperatehousewives/a/shawnpyfromint.htm [tvdramas.about.com/od/d...]
To jest link do bardzo fajnego wywiadu z nim,w którym mówi m.in. że ma dziewczyne i jak mu sie grało te sceny gejowskie

_malena_

dzięki za linka. Sporo się dowiedziałem o Shawnie. Ma dziewczyne ... troche szkoda bo jakos mi pasuje zeby był w rzeczywistosci gejem. Wiem, troche dziwne z mojej strony ;) wywiad spoko. Mało o nim można znalesc w necie, szczególnie po polsku :/ tak jakos dziwnie się czuje bo jestem jakby to powiedziec nim "zauroczony" (wow). Tez mialem dziewczyne ... czyzbym był bi ? No coż, pewnie niedługo mi minie jak większosc zaurocze ale nigdy jeszcze nie byłem zauroczony facetem, hehe, pozdroofka dla wszysytkich fanów Shawna. Jakby ktoś miał jakies fajne stronki o nim to prosze o linka :)

somebody_2

'Spoko by było'? 'Tobie pasuje'? Co was to wszystkich obchodzi jaką kto ma orientacje seksualną? Jaki to ma wpływ i na co? Roztrząsacie tą kwestię z nie lada egzaltacją, jakby to było coś godnego uwagi, komiczna małostkowość.

MikeXP

"powinno być"? A dlaczego? Nie każdy czuje obrzydzenie, myśląc o kontaktach seksualnych z tą samą płcią, mam na myśli osoby heteroseksualne.

MikeXP

Człowieku... Widziałam film jak słodka blondynka za pieniądze zjadła okropnego i wielkiego pająka, więc ludzie zrobią wszystko dla kasy!!! Pytanie tylko ile mu zapłacili i czy to było warte tej ceny.

Mrs__Smith

A może po prostu aktorstwo ma we krwi... wczuł sie chłopka... jak to lubi to robi to naprawde dobrze... A co za różnica... ja tam nie mam nic do gejów... nawet ich lubie... niwktórzy mają fajne poczucie humoru i te ich akcenty...

Mrs__Smith

teraz Shawn gra w horrorze "Darkroom"
co znaczy "ciemny pokój"-wygodne, zaciemnione pomieszczenie w klubach gejowskich przeznaczone do uprawiania seksu....
znowu gra geja?
mam nadzieje że naprawde nim nie jest....

nela_92

Z tego, co czytałam, to "Darkroom" opowiada o czymś innym:P
A Shawn raczej nie jest gejem, on jest po prostu bardzo hehe przekonujący w roli Andrew, niezależnie czy to słowna potyczka z Bree (lub jej facetami:P) czy pocałunek z Justinem.
Poza tym od 2 lat ma dziewczynę, jak wyżej wspomniano, nazywa się Eliana Rays:
http://server5.ihostphotos.com/show.php?id=150771 [server5.ihostphotos.com...]
(a jak jej daje całusa można sobie obejrzeć na getty;)

msgamgee

Troche o filmie Darkroom(nigdzie nie ma dokładnej daty premiery:/):

http://www.getdesperate.com/news/160605_01.shtml [www.getdesperate.com/ne...]

http://darkroom.lucylawless.info/darkroom-synopsis.php [darkroom.lucylawless.in...]

nela_92

zomg, co za teoria, darkroom to także (i przede wszystkim!)ciemnia fotograficzna...;P

Choć nie wiem o czym opowiada film, więc nie mam pewności co do znaczenia w tym wypadku.

Mrs__Smith

Boże, przecież to aktor. Nie oglądaliście Six feet under? David był gejem, a aktor go grający, Michael C. Hall jest żonaty, a według mnie zagrał super

Koko_Dzambo

A jak ktoś gra seryjnego mordercę to znaczy że w rzeczywistości też zabija???!! :\ Co za ciemny naród!! :\:\:\:\

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones