PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10049310}

Sprawa Asunty

El caso Asunta
6,1 2 264
oceny
6,1 10 1 2264
Sprawa Asunty
powrót do forum serialu Sprawa Asunty

"Asunta już wie"

ocenił(a) serial na 6

mnie zastanawia ojciec i jego tekst do matki, że Asunta już wie (jak dziewczynka zamknęła przed nim drzwi i weszła do pokoju/łazienki). i od tego poszedł wątek czynu ostatecznego - morderstwa. jakby... niezrozumiałym dla mnie jest:

a) co wie (że ją odurzają? że zdjęcia nie są do końca niewinne? że znalazła coś na ojca laptopie? a co mogłoby być powiązane z tym co sędzia mówił, że aby ocenić tę sprawę rzetelnie to trzeba wiedzieć jakim człowiekiem jest/znać ojca Asunty

i b) pytanie, które ktoś tam zadał, że co może być na tyle istotne dla tych rodziców do zatajenia, że decydują się ponieść karę za morderstwo?

po prostu zastanawiające.

ocenił(a) serial na 6
nelsme

przez chwilę pomyślałam, że może dziewczynka jakoś dowiedziała się o romansie matki. i może i jednemu, i drugiemu było to bardzo nie na rękę. tak samo nurtuje mnie co Asunta pisała na swoim blogu, o czym, czy dostęp na niego był tylko z poziomu laptopa ojca? czy to tego dotyczyła rozmowa między ojcem a matką w celach?

ocenił(a) serial na 6
nelsme

no i kurde... ta matka chrzestna. gdzie ona zniknęła nagle, wyparowała. co przepraszam, ona nic nie miała do powiedzenia? nie widziała dziecka odurzonego/z zawrotami?

ocenił(a) serial na 6
nelsme

właśnie wyczytałam co znajdowało się na laptopie ojca. pewnie Asunta to zobaczyła. ale jakim cudem matka w to wszystko wlazła to nie wiem. zapewne jej zaburzenia osobowości i choroby o podłożu psychicznych grają tutaj pierwsze skrzypce. no nic, miło się samej ze sobą rozmawiało. pozdrawiam! :D

nelsme

A może starzy zamordowali tez rodziców rosario, a spadek był zapisany na dziecko. 

nelsme

Mówisz o odcinku zatytułowanym "24 godziny" gdzie odtworzono dwie wersje morderstwa, pierwsza wyspekulowana przez śledczych, druga przez sędziego. Nie było pokazane co się stało naprawdę, tylko co i jak ewentualnie mogło się odbyć biorąc pod uwagę wszystkie poszlakowe dowody. Wróć do odcinka i zobacz, że pierwsza część to jedna alternatywna wersja, a później ta druga. Tak naprawdę nie wiemy jak i co dokładnie się stało, jednak biorąc pod uwagę wszystkie poszlaki i to jak zachowywali się przybrani rodzice Asunty jestem pewna, że są winni jej śmierci.

nelsme

Gdy ojciec robił córce zdjęcia była odurzona. Może nie miała świadomości co ojciec jej robi. Matka powiedziała do policjantki, że rzeczy o których się nie mówi nie ma, nie istnieją. Wspomina też, że miała kochanka gdyż miała potrzeby, których mąż nie spełniał. Zapewne wolał dzieci, żona go nie interesowała. Rosario wiedziała co robi mąż i to ukrywała. A córka może w końcu zrozumiała całą sytuację. I ujawnienia tego się bali.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones